Bedbox Group - 4284 sokak No: 18-20/A Karabağlar / İZMİR
Fab: Organize Sanayi Bölgesi - 3. Kısım Honaz / Denizli
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

2014 yılından bugüne kadar üretim merkezi Denizli’de olan Bedboxstore, İzmir ve Ege’de ucuz mobilya denilince akla gelen ilk isimdir. 2020 yılının Mart ayında bünyesine, koltuk ve yatak çeşitlerinden sonra elektrikli küçük ev aletleri, ev dekorasyon ürünleri, tekstil, hediyelik eşya ve bunun gibi ürünleri de katarak grubunu oluşturmuştur ve BEDBOX GROUP olarak üretim, toptan ve sanal satış ile yoluna hızla devam etmektedir.

Bedbox Group üretim maliyetlerini düşürüp, tüketicilerin aynı kalitedeki ürünü %60’a varan indirimlerle sahip olmasını sağlayıp, pahalı ürünün kaliteli olmadığını, uygun fiyata da kaliteli mobilyanın üretilebileceğini %98 müşteri teşekkür referansı ile ispatlamıştır.

 

Mobilya sektöründe üretici, bölge bayi ve satış mağazasından oluşan 3 tacir bulunmaktadır. Bu tacirlerin üçü de ticari hayatlarına devam edebilmek için mobilyalardan en az %20 ila %40 oranında kar elde etmektedir. Dolayısıyla mobilya üreticiden tüketiciye gelinceye kadar en az %60 – %70 fiyat artışı görmektedir. Bedbox Group sektöre tüketici dostu bir yaklaşım getirerek aracısız, üretimden satışa uzanan süreçlerin tamamını kendi bünyesinde toplamıştır. Müşterilerine her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyata sunma ilkesini benimseyen Bedbox Group “Yaşanılan Her Yerde” mottosuyla yoluna tam 6 yıldır emin adımlarla devam etmekte ve güven kazanmaktadır.

BedBox Group olarak, olmazsa olmaz 5 kuralımız

  • Bütünlük; BedBox Group olarak Dünya’da ve ülkemizde her ev, her yatak odası ve her birey için uygun fiyatlı kişiye özel tasarlanmış ürünler.
  • Erişebilirlik; Bedbox Group olarak geri bildirimlerinizin  memnuniyetle karşılandığı, sıcak ve dost canlısı bir yer ve soruların hepsine yardımsever müşteri temsilcilerimiz yanıt vermektedir.
  • Adalet ve Eşitlik; Bedbox Group olarak tedarikçilerimizden aldığımız her avantajı hızlı bir şekilde nihai tüketicilerimize ulaştırıyoruz.
  • Evrensellik; Bedbox Group olarak Denizli’de ürettiğimiz ürünleri tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya müşterilerimizin isteklerine uygun gönderim sağlıyoruz.
  • Kalıcı Kalite; Bedbox Group olarak iyi tasarlanmış ve kaliteden ödün verilmemiş ürünleri, hem uzun yıllar kullanılabilir hale getirdik hem de her bütçeye uygun fiyatlar yaratmaya çalıştık.

 

BEDBOX GROUP
store | bedding | shopping
0 850 441 0 540
0 555 886 0 555

Whatsapp İletişim Hattı

ONLINE MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİN

https://www.facebook.com/bedboxgroup

https://www.instagram.com/bedboxgroup

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp İletişim